WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
Wspólnie dla Gdańska w przyszłej kadencji:
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK  KONTAKT
Marszałek Mieczysław Struk - Marszałek Województwa Pomorskiego
Mirosław Zdanowicz jako radny wielokrotnie zasłużył się dla Wrzeszcza i Gdańska. Dzięki jego zaangażowaniu w sprawy mieszkańców oraz aktywności w Radzie Miasta udało się m.in. zmodernizować dużą część infrastruktury dzielnicy. Popieram również jego inicjatywę utworzenia Narodowego Centrum Sportów Motorowych w Gdańsku - miejsca skupiającego pasjonatów tych sportów oraz mającego na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach. Jestem przekonany, że swoją skuteczność potwierdzi w kolejnej kadencji.
Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz - Prezydent Miasta Gdańska
Z pełnym przekonaniem rekomenduję Państwu Pana Mirosława Zdanowicza jako kandydata na radnego Miasta Gdańska. Swoją ciężką pracą na rzecz Wrzeszcza i całego Gdańska zasłużył sobie na miano jednego z najlepszych radnych mijającej kadencji. Nie wyobrażam sobie bez niego Rady Miasta!
Grzegorz Grzelak - Radny Województwa Pomorskiego
Serdecznie zachęcam do wyboru Pana Zdanowicza na Radnego Miasta Gdańska. W poprzednich kadencjach dowiódł swojej skuteczności i doprowadził do powstania Dziennego Domu Pomocy Społecznej, remontów chodników, ulic i instalacji oświetlenia. Jest bardzo skuteczny i w pełni zaangażowany na rzecz mieszkańców i dzielnic, które reprezentuje.
Leszek Blanik - Poseł na Sejm RP
Z Mirosławem Zdanowiczem łączy mnie olbrzymia pasja do sportu. Obaj zawsze byliśmy i wciąż jesteśmy całkowicie oddani sprawom, w które wierzymy. Dorobek Pana Mirosława jest imponujący, to człowiek niezwykle aktywny, całkowicie poświęcony swojej pracy, którą traktuje, jak powołanie. To też człowiek wielkiego serca, który nie jest obojętny na los drugiego człowieka i niejednokrotnie wspierał potrzebujących.
Tomasz Gawłas - Przewodniczący Zarządu Rady Dzielnicy Brętowo
Pan Radny Miasta Gdańska Mirosław Zdanowicz wykazał się bardzo dużą skutecznością w realizacji zadania, o które od bardzo dawna zabiegaliśmy jako Rada Dzielnicy Brętowo. W krótkim czasie doprowadził do zmiany lokalizacji przejścia dla pieszych, czym przyczynił się do zwiększenia bezpieczeństwa pieszych.
Obecnie pracuje nad budową parkingu przy ulicy Mazowieckiej w naszej dzielnicy, oraz pomocy przy wybudowaniu drogi osiedlowej przy ulicy Niedźwiednik na którą mieszkańcy czekają już ponad dziesięć lat.
Jest skutecznym i zaangażowanym radnym w sprawach naszej dzielnicy.
Andrzej Witkiewicz - Przewodniczący Zarządu Rady Dzielnicy Strzyża
Pan Zdanowicz nigdy nie pozostawał bez zaangażowania wobec spraw, z którymi się do niego zwracalismy. Jest zawsze otwarty na współpracę, a poprzez to, że ponad 60 lat jest związany z Wrzeszczem i Strzyżą, zna od podszewki miejscowe problemy i chce je rozwiązywać. Praca, jaką Pan Mirosław wykonał na rzecz naszej dzielnicy będzie procentowała jeszcze przez długie lata. Między innymi dzięki niemu powstały boiska, place zabaw, wyremontowano chodniki i ulice. Mamy nadzieję, że w kolejnej kadencji zadba rownież o wiele potrzebnych inwesticji dla przepięknej Dzielnicy Strzyża, jak i dla całego Gdańska.