WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
Wybrano wykonawcę ul. Nowej Bulońskiej Północnej
Wykonawca na realizację linii tramwajowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą w ul. Nowej Bulońskiej Północnej wybrany. Po uprawomocnieniu decyzji o wyborze i przeprowadzeniu kontroli uprzedniej w Urzędzie Zamówień Publicznych, podpisana zostanie umowa na realizację robót.  Inwestycja ta jest jednym z głównych zadań Gdańskiego Projektu Komunikacji Miejskiej - etap IVa, który dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej.
Cieszę się, że kolejny etap prac za nami. Jesteśmy coraz bliżej rozpoczęcia budowy linii tramwajowej w ul. Nowej Bulońskiej Północnej. Inwestycja ta jest niezwykle potrzebna w południowej części Gdańska. Jest to jedna z najintensywniej rozwijających się części naszego miasta, dlatego też tutaj konsekwentnie inwestujemy w rozwój transportu publicznego - mówi prezydent Paweł Adamowicz.


Po weryfikacji dokumentów, największą ilość punktów, na podstawie przyjętych kryteriów, uzyskało Konsorcjum, którego Liderem jest - firma NDI S.A. z Sopotu. Wykonawca za realizację inwestycji zaproponował kwotę 191.715.780,89 zł.

Teraz decyzja o wyborze najkorzystniejszej oferty, musi się uprawomocnić. Zgodnie z ustawą PZP okres na uprawomocnienie to 10 dni. Następnie dokumenty przetargowe przekazane zostaną do kontroli uprzedniej w Urzędzie Zamówień Publicznych, po zakończeniu której podpisana zostanie umowa na realizację robót.

Przypominamy, że w ogłoszonym przetargu na budowę linii tramwajowej w ul. Nowej Bulońskiej Północnej złożono siedem ofert, a Gmina Miasta Gdańska na realizację inwestycji przeznaczyła 193 mln zł. Zadanie dofinansowane jest w ramach czwartego etapu Gdańskiego Projektu Komunikacji Miejskiej.


Punktacja złożonych  ofert  kształtuje się następująco:>>>>