WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
Gdańsk już czeka na ferie zimowe!
Gdańsk już jest przygotowany do ferii zimowych, które na Pomorzu będą miały miejsce między 29.01 a 11.02 2018 roku. Jutro, 8 grudnia, o godz. 12.30 w Urzędzie Miejskim z Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody 8/12 (sala 315) zastępca prezydenta Gdańska ds. polityki społecznej Piotr Kowalczuk oraz przedstawiciele Wydziału Rozwoju Społecznego i jednostek miejskich opowiedzą o tym, jakie atrakcje będą czekały na uczniów. Zapisy na zajęcia ruszają już jutro!
W ciągu dwóch feryjnych tygodni uczniowie z Gdańska będą mogli wziąć udział m. in. w zajęciach plastycznych, tanecznych, komputerowych czy sportowych. Tradycyjnie już będzie można skorzystać z basenu "za zeta" oraz Zimowej Szkoły Ratownictwa. Atrakcyjną ofertę przygotowały wszystkie gdańskie szkoły, domy kultury, biblioteki, placówki Gdańskiego Archipelagu Kultury, Europejskie Centrum Solidarności i wiele innych jednostek. Będzie w czym wybierać, bo miasto na ten cel przeznaczy blisko 772 tys. zł, czyli ponad 200 tys. zł więcej niż w ubiegłym roku.


Podczas konferencji prasowej będzie można dowiedzieć się m. in. jak w czasie ferii będzie wyglądała opieka szkolna oraz jakie atrakcje będą do wyboru w poszczególnych dzielnicach Gdańska. Warto zainteresować się tą ofertą już teraz, bo zapisy zaczynają się lada moment. To ukłon w stronę rodziców młodych gdańszczan, którzy właśnie tworzą plany na zimowy czas.