WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
"Spotkanie z mistrzem" - nowy program edukacyjny dla uczniów
29 listopada o godz. 12.00 w ramach Programu Edukacji Morskiej odbędzie się "Spotkanie z Mistrzem". To inauguracja zajęć mających na celu przybliżenie sylwetek Mistrzów w różnych dziedzinach aktywności wodnych. Spotkanie jest organizowane przez Fundację Gdańską w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 przy ul. Głębokiej 11.
Na pierwsze spotkanie zostali zaproszeni:

Paweł Kołodziński - polski żeglarz sportowy, olimpijczyk z Londyn 2012 oraz RIO 2016. Zawodnik Kadry Narodowej Polskiego Związku Żeglarskiego w klasie 49er. Reprezentuje klub AZS AWFiS Gdańsk.

Miłosz Jankowski - Jest zawodnikiem AZS-AWFiS Gdańsk. W 2012 został młodzieżowym wicemistrzem świata w dwójce podwójnej wagi lekkiej oraz mistrzem świata seniorów w czwórce podwójnej wagi lekkiej.

Milena Nieścior - prowadząca projekt Gdańsk z Kajaka opowie o swojej pasji i wyprawach kajakiem po morskich wodach Skandynawii.W zajęciach wezmą udział dzieci i młodzież z Gdańskich szkół.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu również Państwa.

Bardzo proszę o wysłanie informacji o planowanej obecności na adres mailowy mmieczkowska@fundacjagdanska.plMiejsce: sala gimnastyczna, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Gdańsku, ul. Głęboka 11, 80-759 Gdańsk

Data: 29.11.2017 (środa)

Godzina: 12:00