WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
Festiwal Szekspirowski w Gdańsku - jako jedyny festiwal z Polski i jeden z pięciu w Europie - otrzymał właśnie prestiżową nagrodę EFFE Award
Festiwal Szekspirowski w Gdańsku – jako jedyny festiwal z Polski i jeden z pięciu w Europie - otrzymał właśnie prestiżową nagrodę EFFE Award
Festiwal Szekspirowski w Gdańsku - jako jedyny festiwal z Polski i jeden z pięciu w Europie - otrzymał właśnie prestiżową nagrodę EFFE Award, przyznawaną przez Stowarzyszenie Festiwali Europejskich (EFA - European Festivals Association) we współpracy z Komisją Europejską i Parlamentem Europejskim.

Ogłoszenie zwycięzców oraz uroczystość wręczenia nagród odbyła się dzisiaj wieczorem, 18 września 2017 roku podczas Arts Festivals Salon w Centrum Sztuk Pięknych BOZAR w Brukseli.

W załączeniu znajdą Państwo informację prasową oraz zdjęcia.

Na pierwszym zdjęciu znajdują się (od lewej): Ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Brukseli Artur Orzechowski, Dyrektor Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego i Dyrektor Artystyczny Festiwalu Szekspirowskiego w Gdańsku Prof. Jerzy Limon, Koordynatorka Festiwalu Szekspirowskiego w Gdańsku Joanna Śnieżko-Misterek oraz przewodniczący posiedzenia Międzynarodowego Jury EFFE Award, Prezes Uniwersytetu SWPS w Warszawie Paweł Potoroczyn.