WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
<<
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK KONTAKT
Coraz bliżej setki boisk
To już kolejne, osiemdziesiąte dziewiąte boisko, wybudowane w ciągu ostatnich dziesięciu lat w Gdańsku. We władanie młodych sportowców ze Szkoły Podstawowej nr 80, ul. Opolskiej 9 w Gdańsku oddane zostanie w poniedziałek 19 czerwca o godz. 9.00 oddane Wraz z uczniami pierwsze piłki do bramki posyłać będą zastępca prezydenta Piotr Kowalczuk oraz dyrektor DRMG Włodzimierz Bartosiewicz.
Zakończono prace przy przebudowanie boiska sportowego wraz z zagospodarowaniem działki na terenie Szkoły Podstawowej nr 80. W ramach prowadzonych prac zamieniono starą nawierzchnię boiska Junior na nową nawierzchnię z trawy syntetycznej. W ramach prac powstało także boisko wielofunkcyjne wraz z infrastrukturą sportową w tym:  boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej wraz z piłkochwytami;  bieżnia lekkoatletyczna o nawierzchni poliuretanowej;
zeskocznia do skoku w dal oraz  ścieżka obwodowa.

W ramach prac wykonano także ogrodzenie szkoły, dojścia oraz małą architekturę i siłownię zewnętrzną. A także zamontowano oświetlenie boiska sportowego i  monitoring.

Wartość wszystkich prac to około 1,3 mln zł.