WIERNY ZASADOM  -  SKUTECZNY W DZIAŁANIU!
 
.
Wynik rokowań na wybór wykonawcy koncepcji architektonicznej
MIROSŁAW ZDANOWICZ
Radny Miasta Gdańsk
<<
Informacja o wyniku rokowań na wybór wykonawcy koncepcji architektonicznej wraz z planem zagospodarowania terenu i planem zaopatrzenia w media dla Narodowego Centrum Sportów Motorowych i Rekreacji w Gdańsku
23 października 2013r.
Informujemy, że rokowania na wybór wykonawcy koncepcji architektonicznej wraz z planem zagospodarowania terenu i planem zaopatrzenia w media dla Narodowego Centrum Sportów Motorowych i Rekreacji w Gdańsku wygrała firma TILKE GmbH & Co. KG z siedzibą: Krafelder Strasse 147, 52070 Aachen, Niemcy.
Wiecej znajdziecie Państwo tu......

O InvestGDA

Jesteśmy agencją rozwoju związaną z miastem Gdańsk. Chcemy, aby polscy i międzynarodowi partnerzy mogli bezpiecznie i szybko zainwestować swoje pieniądze bądź myśl techniczną w naszym regionie. Pracujemy w oparciu o wysoko wykwalifikowaną kadrę. Wszechstronnie wspieramy inwestorów na każdym etapie działania. Dbamy o rzetelność naszych działań przy zachowaniu ścisłej współpracy z klientami. Dysponujemy również atrakcyjnymi terenami inwestycyjnymi.

Reprezentujemy Gdańsk, bo to Nasze Miasto. Jesteśmy zdeterminowani, by także Państwo - potencjalni inwestorzy - odkryli jego atuty, możliwości i piękno. Nasza współpraca ma przynieść jak najwięcej korzyści wszystkim stronom:  inwestorom,  miastu i jego mieszkańcom.

Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. (InvestGDA) powstała w 2008 roku, a jej udziały w 100% należą do Miasta Gdańska.
STRONA GŁÓWNA    GALERIA ZDJĘĆ  FACEBOOK  KONTAKT